
Захист для бойлера, телевізора, комп'ютера (бар'єр для електроприладів)
- Немає в наявності
- Код: 1317
667 ₴
+380 (73) 316-80-36
ВладиславаЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бар'єр призначений для автоматичного відключення приладів всіх типів від електромережі при аварійному підвищенні чи зниженні напруги.
Максимальне навантаження – 2,2 кВт (10А)
Верхній встановлений поріг напруги – 250 В
Нижній встановлений поріг напруги – 160 В
Включення навантаження із затримкою 10 секунд.В наявності якісний та надійний варіант бар'єру. Захищає від різких перепадів напруги.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час спрацьовування | 10 сек |
| Дисплей | Да |
| Індикація | Світлова |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальна потужність | 250 Вт/м |
| Максимальна напруга спрацьовування | 250 В |
| Максимальний струм | 10 А |
| Мінімальна напруга спрацьовування | 160 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Тип монтажа | У розетку |
- Ціна: 667 ₴




